SDB_5985

У Вашої фірми скоро ювілей? Хочете відзначити професійне свято? А може, Ви і Ваші співробітники успішно завершили великий проект? Приводом для організації заходу може бути як підписання успішного контракту або успішне закінчення сезону, так і багато інших подій. Якщо так, значить настав час організувати  корпоратив!

У всьому діловому світі проведення корпоративів вже давно стало невід’ємним атрибутом життя будь-якої компанії. Корпоративне свято позитивно впливає на роботу та імідж колективу.  Адже колеги не завжди мають можливість спілкуватися один з одним у неробочий час, не кажучи вже про те, щоб зібратися всім разом та  поспілкуватися у неформальній обстановці.
Якщо компанія дбає про своїх працівників, про їх дозвілля та влаштовує професійні свята, тоді  праця стає більш ефективною та корисною. Корпоративні святкові заходи об’єднують колектив, роблять з нього згуртовану та дружну команду.

Якщо Ви  замовите у ресторані “Галицькі забави”   корпоративне свято, воно  стане  самою яскравою  та  святковою подію у повсякденному житті Вашої  компанії, враження і спогади від якої всі учасники урочистості збережуть  у пам’яті надовго.

У меню ресторану «Галицькі забави» зібрані кращі рецепти української та європейської кухні. Страви у нас готуються на джерельній воді з натуральних екологічно чистих  продуктів, без використання  штучних фарбників та консервантів.

Організація банкетів та фуршетів  здійснюється у ресторані «Галицькі забави» на найвищому рівні.  У нас працюють лише професіонали. Саме тому організація і проведення урочистостей у нашому ресторані завжди відрізняється злагодженістю у роботі персоналу і високою культурою обслуговування.

А жива музика на  такому святі заворожує і надає певний настрій. Вона створює романтичну, приємну і  веселу атмосферу,  дозволяє розслабитися.

Ресторан  «Галицькі забави»  може організувати бенкет, фуршет чи інші  заходи на будь-яку кількість людей, у різних стилях: козацькому, сучасному, ретро-стилі  або за Вашим побажанням.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше повідомлення

×