748574a1e501b2cb8b4f8c4c1cb3bb99_0Проведення ділових переговорів та конференцій  – невід’ємна і дуже важлива частина успіху будь-якої компанії. Рішення поставлених завдань безпосередньо залежить від того, наскільки правильно організована зустріч.

Хочете вибрати ідеальне місце для проведення конференції? У ресторані “Галицькі забави”   створені всі умови для успішного проведення Вашого ділового заходу. Адже тут завжди можна розгорнути якісне презентаційне обладнання і атмосферу максимально наблизити до ділової. Для цього є два великі зали. У будь-якому з них можна розмістити всіх учасників конференції. Наявність менших залів дозволяє організувати роботу “по секціях”.

І основне: зникає питання, де і як почастувати учасників заходу.  До авторського меню у нас представлена різноманітна винна карта. Здебільшого – це вина, які люди люблять, знають і з задоволенням замовляють. Безумовно, карта включає і ряд ексклюзивних пропозицій, якими можна здивувати гурманів,  які нерідко відвідують наш  ресторан.

Сьогодні ресторани Львова пропонують безліч варіантів конференц – залів, але ресторан  “Галицькі забави”  найвдаліший вибір для організації самих різних конференцій, семінарів, презентацій, тренінгів та бізнес-зустрічей. Тут відмінна атмосфера для успішних переговорів, народження нових ідей та підписання ділових угод!

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваше повідомлення

×